Hodnocení

Co o mně napsali :

Díky za ty individuální schůzky, důvěra, že vše zůstává jen a jen mezi námi mi umožnila svěřit se s věcmi, které jsem v sobě dlouho dusil a díky vám se mi hodně ulevilo, díky moc. (Tomáš K. – ředitel obchodu)

Naučila jsem se, jak si stanovit ve svém životě priority a tím pádem kvalitně a efektivně pracovat s penězi i časem a neděsit se pojištění, díky. (Patra S. zaměstnanec – marketing)

Váš přístup i individuální setkání jsou pro mě inspirační, motivační, kde vládne dobrá nálada, máte nadhled, praktické zkušenosti a dělíte se s námi o vaše super životní příběhy, které mi dávají víc než rady a poučky, díky. (Karel P. obchodník)

Děkuji, měníte mi pohled na pojištění, vždy jsem měl z pojištění strach, nevěděl jsem co mi „pojišťovák vnucuje“, teď už vím, na co se zaměřit, budu rád, když se mi ozvete a podíváte na všechny smlouvy, tel…. (Jan K. majitel společnosti)

Vše, co bylo řečeno, člověk tak nějak tuší i ví, ale pomohlo mi to srovnat si myšlenky a hlavně pochopit souvislosti na konkrétní mou situaci. (Jaroslav D. podnikatel)

Proč princip pojištění neškolíte na Harvardu? Konečně to někdo umí vysvětlit, v jednoduchosti je krása, díky. (Láďa Š. pojišťovací poradce, praxe 20 let)

Toto by měli absolvovat všichni naši manažeři (ale i naši lektoři, kteří nás školí), proč nás na to posílají a sami se tím neřídí, firma by měla začít u nich. (Lenka V. obchodnice)

Takto by nám měli přednášet naší docenti a profesoři, proč je to nenaučíte? (studenti univerzity)

Velmi příjemné setkání s příjemným přístupem. Jasně a stručně vysvětlujete s úsměvem. (Jana S. zaměstnanec – back office)

Děkuji za konkrétní praktické zkušenosti, přeji hodně úspěchů. (Jan Z. obchodník)

Perfektní, rád bych některé věci probral osobně. (Martin O. ředitel)

Bylo to ze široka, ale potom se to hezky sešlo a trefilo „do černého“, za mě spokojenost, děkuji. (David P. ředitel obchodu)

Díky za super tipy! Vzalo mi to pár hodin, ale hodně mi to pomohlo, bylo to super. (Pavel D. manažer obchodní týmu)

Kurz pro studenty na Střední Průmyslové Škole Stavební Pardubice, Mgr. Renata Petružálková, ředitelka:

Přednáška ing. Pavla Pekárka přenesla žáky školy na tři hodiny do praktického života. Byla určena vycházejícím žákům školy, kteří zanedlouho budou muset uplatnit to, co se ve škole naučili. Zaměřena byla na uvědomění si svých cílů jak životních, tak pracovních, postojů k životu, vlastních schopností komunikace, motivace k jednání a zvýšení sebevědomí. Interaktivní a poutavou formou žáci realizovali nácvik svých prezentačních dovedností. Některé žáky zaujala přednášená témata natolik, že navázali kontakt s lektorem pro možnost další účasti na jeho přednáškách.