OSOBNÍ ROZVOJ

Osobní rozvoj je práce s naším MYŠLENÍM!   Myšlení ovlivňuje naše REAKCE a naše JEDNÁNÍ.   Je to o tom, jak dokážeme PŘÍJMOUT odlišné názory, kritiku, narážky, negativní poznámky i nepochopení a hlavně to, jak se s tím vším dokážeme vyrovnat. Dokážete sami sebe pochválit? Máte se rádi? …?

Každý občas potřebujeme cítit vedle sebe kamaráda, přítele, „světlonoše“, který umí naslouchat , podpořit a rozjasnit  naši cestu.  Ať vás trápí cokoli, najděte odvahu svěřit se, je to nejdůležitější krok. Důvěra, podpora, bezpečí, to potřebujeme, proto si domluvte:

„Schůzku se štěstím“  a budete se cítit lépe!

Hledáme cesty, učíme se přijímat  okolí, i jak ho mít v p..i, (v paži samozřejmě)! Učíme se pracovat s naším myšlením, učíme se reagovat a jednat v různých životních situacích – pracovních, partnerských a soukromých. Vzájemně se totiž ovlivňují. „Jak reaguje pracovně vyčerpaný, frustrovaný člověk v soukromí? Jak dokáže pozitivně působit v partnerském životě a rodině?“

Není to jednoduché, ale možná je, někdy si sami zbytečně komplikujeme život. Pojďme společně hledat řešení ke zlepšení Vaší situace…

Specializuji se na :

Odstranění stresu a syndromu vyhoření, získání lepší nálady, hledání sebeuplatnění, zvýšení sebevědomí a sebeúcty, motivaci i sebemotivaci.

Používané metody: koučování, mentorování, tréningy, motivační a fyzická cvičení, přednášky… a kombinace jednotlivých metod.

MOTIVACE – jednotlivců i týmů v soukromém i profesním životě, včetně SEBEMOTIVACE.

KOUČOVÁNÍ a MENTOROVÁNÍ – tisíce hodin s klienty, některé zpětné vazby naleznete v hodnocení.

Tyto i další dovednosti jsem získal nejen u společnosti McKinsey, prohluboval je a aplikoval v praxi. (Výkonové koučování, osobní rozvoj, rozvoj týmů, motivace)

Rozvojové aktivity jsou připravovány pro konkrétní uživatelé (jednotlivce i týmy) na základě analýz a potřeb zadavatele.