Proč já?

Jsem přátelský a otevřený, dokážu naslouchat a povzbudit, jsem upřímný,  přívětivý a vstřícný. Potřebujete se svěřit, povzbudit, zrelaxovat? Ozvěte se, vyzkoušejte, první setkání gratis – vlastně ne, za kávičku 🙂

Rozvojem osobnosti se věnuji od roku 1991, absolvoval jsem speciální kurzy koučování včetně tréninků, mentorování, manažerských a komunikačních dovedností, rád se s Vámi o ně podělím. Dávám přednost praktičnosti nežli poučkám, je lepší žít nežli snít.

Ostatní zkušenosti:

Investování se věnuji od roku 2002.  Investujeme bezpečně do finančních nástrojů s nadstandardními zisky.  Nejedná se o masivní investování, každý klient dostává individuální přístup.

Pojištění se věnuji od roku 1994. Absolvoval jsem kurzy pojišťovnictví v Londýně a získal praxi u společnosti Lloyds. Pojišťoval jsem nadnárodní společnosti, včetně managementu. (Synthesia, CEVA Prachovice, Dopravní podnik Pce, Výstaviště aj.) Roční pojistné ve výši 300 mil. Kč. Několikrát jsem byl vyhlášen nejlepším specialistou ČR.

Praxe – 15 let v pozici ředitelů vzdělávání, 5 let v pozici vedoucího sekce vzdělávání České asociace pojišťoven,  3 roky se společností McKinsey a více než 20 let v individuálním koučování a mentorování.

Učil jsem na Univerzitě v Pardubicích a 3 roky působil na McGill Univerzitě v Montreálu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *